E-TİCARET EK MODÜLLER / HİZMETLER

Canlı Sohbet / Destek Entegrasyonu

Mağazanızda bulunan ziyaretçilere / müşterilerinize canlı sohbet eklentisi sayesinde anlık canlı olarak destek ve bilgi aktarımı yapabilir, Websitenizdeki ziyaretçilerle anlık mesajlaşma yeteneğine sahip olarabilirsiniz.

WhatsApp Paylaş Butonu

Ürünlerinizi WhatsApp Butonu Sayesinde Arkadaşlarınıza / Çevrelerinize / Toplu Mesaj Listelerine Gönderim Sağlayabilirsiniz. Tek Tuş İle Birçok Kişiye Anında İletim Sağlayabilirsiniz.

Otomatik SMS Modülü

Mağazanıza SMS yeteneği kazandırır. Bu sayede tüm sipariş / üyelik ve güncellemelerden müşterileriniz bildirim alır. Dilerseniz toplu sms ve kampanyalar içinde kullanabilirsiniz.

E-Ticaret Ek Dil Entegrasyonu

Mağazanıza Ek Dil Yeteneği Kazandıran Modüldür. Modülü Aktifleyerek Mağazanızda +1 Dil Daha Kullanabilirsiniz.

B2B Bayilik Entegrasyonu

Mağazanıza Bayilere özel fiyatlar eklemenize olanak tanıyan modüldür. Bu sayede mağazanızda bayilik grupları oluşturabilir, her bayiye özel fiyat tanımlamaları yapabilirsiniz. Oran veya sabit tutar indirim seçenekleri kazanırsınız.

Kargo Entegrasyon Modülü

Mağazanıza Anlaşmalı Olduğunuz Kargo Şirketinin Otomasyon Entegrasyonu Kurmanızı Sağlar. Bu Sayede Mağazanızda Gerçekleşen Siparişler Otomatik Olarak Kargo Şirketinize İletilir ve Sipariş Takibi Otomatik Sağlanır.

Gitti Gidiyor Mağaza Entegrasyonu

Mağazanızı Gitti Gidiyor Sistemine Entegre Etmenizi Sağlar. Bu Sayede Gitti Gidiyor’da Bulunan Mağazanıza Ürünleriniz / Detayları / Stok ve Sipariş Durumları Otomatik Olarak Gönderim / Alım Yapılır. Gitti Gidiyor Üzerinde Ürünlerinizi Zahmetsizce Satmanıza Olanak Tanır.

N11 E-Ticaret Mağaza Entegrasyonu

Mağazanızı n11 Sistemine Entegre Etmenizi Sağlar. Bu Sayede n11’da Bulunan Mağazanıza Ürünleriniz / Detayları / Stok ve Sipariş Durumları Otomatik Olarak Gönderim / Alım Yapılır. n11 Üzerinde Ürünlerinizi Zahmetsizce Satmanıza Olanak Tanır.

Tüm Kredi Kartları İle Ödeme Seçenekleri