Satış Politikası

ETicaret JET – Online Mağaza Yazılımı v1
Yüzlerce Online satış mağaza yazılımının içerisinde JET dememizin ve E-ticaret Sektöründe yer edinme anlayışımızın bazı sebepleri var;
1) Tek sefer ödeme mantığıyla müşteri tarafına sunulur ve internette satış yapmak isteyen kişilerin tüm sektör ve politikalarına uygun bir altyapı olarak görev üstlenmektedir.
2) En az maliyet ve en yakın plan danışmanlık farkındalığıyla sunulur. Siz ilk ürününüzü satana kadar arkaplanda görev yapan modüller ve teknik ekip sizi destekler, İlk siparişinizi birlikte kutlar ve sonraki satışlarınız için ilham verici datalar sunar.
3) Yıllık lisans yenileme ücreti almaz. Sadece barındırma hizmeti ve aylık trafik maliyeti adı altında yıllık bir ödeme çıkar, Buda ortalama mevcut paket fiyatınızın 5’de 1’i kadar bir tutara denk gelir.
4) Ek geliştirmeler, Yeni modüller veya Tasarım değişikliklerinin dışındaki tüm teknik destek talepleriniz aynı gün içerisinde çözülür ve hiçbir şekilde maliyet veya teknik destek ücreti talep edilmez.
5) Teknik ekibimiz tüm müşterilerin telefon veya eposta destek taleplerine anlık yanıt verir ve gelen talepleri en hızlı şekilde çözümler.
6) Mühendis / Geliştirici ekibi sürekli yazılım konusunda Trend ve yenilikleri takip eder, Her yeni geliştirmeyi anlık olarak müşterilerine ücretsiz günceller.
7) Sat / Destekle / Başar Üçlü hedefiyle İçerisinde bulunduğu projelerin tamamının başarıya ulaşmasını amaçlar ve süreci destekler.
8) Ömürlük kullanım sloganıyla şirket ve marka olabilmiş çalışma ekibi ile kişilere değil markaya hizmet eden ekibi ile güven ve güç verir.
9) Maliyet, Ek Maliyet, Yine maliyet mantığından çok uzak sadece başarı ve daha çok başarı arzusu ile hizmet eder.
10) Yeni bayiliklere, temsilciliklere ve iş ortaklıklarına açık bir misyon belirler.

Tüm Kredi Kartları İle Ödeme Seçenekleri